Totally sexy! Přesně tímto heslem se řídí módní značka Tally Weijl, která si dala za úkol Tě obléknout do stylového, trendy a sexy oblečení od hlavy až ka patě.

Hledáte Tally Weijl e-shop?

Vero Moda na Zoot.cz Tamaris na Zoot.cz

Chcete nakoupit zboží značky Tally Weijl online na internetu a hledáte e-shop, ve kterém byste si mohli vybrat jejich zboží? Bohužel prozatím Tally Weijl žádný e-shop na internetu nemá, prozatím se musíme spokojit s nákupem v kamenných prodejných, kterých je v Česku hned několik a najdete je hned v několika českých městech, viz níže.

Obchody Tally Weijl

V současné době má Tally Weijl více jak 500 obchodů ve více jak 30 zemích světa. Obchody Tally Weijl můžete najít v těchto zemích: Rakousko, Bosna a Hercegovina, Bulharsko, Chorvatsko, Německo, Maďarsko, Nizozemí, Irsko, Itálie, Libanon, Litva, Mata, Montenegro, Polsko, Portugalsko, Srbsko, Slovinsko, Švýcarsko, Ukrajina, Rusko, Česká republika a mnohé další.

Tally Weijl v ČR

Módní řetězec Tally Weijl je v České republice poměrně krátce - své obchody tu má od roku 2008. Obchody najdete v těchto městech:

Provozovatelem sítě Tally Weijl je v ČR následující společnost: Tally Weijl Retail Czech s.r.o.. Pokud byste rádi v Tally Weijl pracovali, je pro vás určena stránka Práce v Tally Weijl.